W piątek, 9 listopada w naszej szkole świętowaliśmy 100 rocznicę odzyskania niepodległości. Cała szkoła została przystrojona w barwy narodowe, były biało-czerwone chorągiewki i baloniki a uczniowie przyszli ubrani w stroje galowe. W szkole otworzono wystawę historyczną związaną z historią godła narodowego i odzyskaniem przez Polskę niepodległości. O godzinie  11.11 wprowadzono sztandar i wspólnie z uczniami Zespołu Szkół w Świątnikach zaśpiewaliśmy czterozwrotkowy hymn. Potem odbyło się przedstawienie patriotyczne pod tytułem „Cieszmy się Polską Niepodległą” Po przedstawieniu Dyrektorzy Szkoły wręczyli nagrody najlepszym uczniom w konkursach, które się odbyły z okazji 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.