Monday the 19th - - .
  • Szkoła Podstawowa nr 2 w Świątnikach Górnych

  • Szkoła Podstawowa nr 2 w Świątnikach Górnych

  • Szkoła Podstawowa nr 2 w Świątnikach Górnych

  • Szkoła Podstawowa nr 2 w Świątnikach Górnych

  • Szkoła Podstawowa nr 2 w Świątnikach Górnych

  • Szkoła Podstawowa nr 2 w Świątnikach Górnych

  • Szkoła Podstawowa nr 2 w Świątnikach Górnych

  • Szkoła Podstawowa nr 2 w Świątnikach Górnych

22 czerwca odbyło się w naszej szkole uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018. Po uroczystej mszy św. w Kościele Parafialnym, uczniowie zebrali się w szkolnej hali sportowej. Po wniesieniu sztandaru szkoły i odśpiewaniu hymnu narodowego, głos zabrał pan dyrektor Wojciech Puskarczyk. W krótkim wystąpieniu podziękował wszystkim uczniom  za sumienną i ciężką pracę przez cały rok szkolny, a na koniec życzył im udanych wakacji.

Następnie, w bardzo uroczystej atmosferze zostały wręczone nagrody wszystkim tym uczniom, którzy szczególnie wyróżnili się osiągając bardzo wysokie wyniki w nauce i zdobywając wysokie miejsca w licznych konkursach, w których brali udział.