Saturday the 20th - - .
  • Szkoła Podstawowa nr 2 w Świątnikach Górnych

  • Szkoła Podstawowa nr 2 w Świątnikach Górnych

  • Szkoła Podstawowa nr 2 w Świątnikach Górnych

  • Szkoła Podstawowa nr 2 w Świątnikach Górnych

  • Szkoła Podstawowa nr 2 w Świątnikach Górnych

  • Szkoła Podstawowa nr 2 w Świątnikach Górnych

  • Szkoła Podstawowa nr 2 w Świątnikach Górnych

  • Szkoła Podstawowa nr 2 w Świątnikach Górnych

Podczas uroczystości pożegnania klas trzecich Dyrektorzy Szkoły Podstawowej nr 2 w Świątnikach Górnych pożegnali uczniów kończących naszą szkołę. Najlepsi otrzymali nagrody i dyplomy. Była się też część artystyczna w której odbyła się pierwsza w historii szkoły Ceremonia wręczenia Oskarów. Kapituła składająca się z uczniów klas drugich i nauczycieli dokonała wyboru piętnastu zdobywców statuetek wśród uczniów klas trzecich w różnych kategoriach.