Saturday the 15th - - .

Mam nadzieję, że zdrowo, bezpiecznie oraz radośnie mijają Wam wakacyjne chwile. Czas jednak powrócić na moment w mury szkolne, by odebrać zaświadczenia z napisanego przez Was w czerwcu egzaminu ósmoklasisty.

Zapraszam Was w piątek- 31 lipca br. według następującego porządku:

• Uczniowie klasy VIII „a”- od 10.00- do 10.30
  • Uczniowie klasy VIII „b”- od 10.30 do 11.00
  • Uczniowie klasy VIII „c”- od 11.00 do 11.30
  • Uczniowie klasy VIII „d”- od 11.30 do 12.00

W związku z wciąż panującą pandemią COVID-19, bardzo proszę, by pamiętać o obowiązku zakrywania ust i nosa na terenie budynku szkoły oraz o zachowaniu bezpiecznego dystansu społecznego. Nadal obowiązuje wszystkich reżim sanitarny.

Jeśli ktoś ma jakieś osobiste rzeczy do odebrania ze szkoły, o których zapomniał, proszę  zgłosić to w sekretariacie. W budynkach są prowadzone prace porządkowo- konserwatorskie, nie jest więc wskazane samodzielne chodzenie po ich terenie.

Życząc Wam niezapomnianych- pełnych radości i wypoczynku  dni wakacji oraz dostania się do wybranych  szkół, przesyłam serdeczne pozdrowienia

Jadwiga Drzazgowska