Wednesday the 3rd - - .

Drodzy Rodzice i uczniowie

W tych trudnych dniach dla wszystkich nie zapominajmy o pomaganiu.” Nie wiemy jeszcze, co przyniesie jutro, jednak jest pewne-razem sprawiamy rzeczy niemożliwe i razem jesteśmy w stanie przetrwać , by wyjść  z opresji jeszcze silniejsi.”

• Informujemy, że Szkolne  Koło Wolontariatu Szkoły Podstawowej  Nr 2 w Świątnikach Górnych przekazało na konto fundacji  „Sie pomaga” kwotę  350 zł. Wsparło w ten sposób finansowo szpitale w zakupie niezbędnych środków ochronnych i sprzętów medycznych do walki z korona wirusem.
  • Miło mi też poinformować, że rzeczy które ofiarowaliście na rzecz fundacji „Paczka dla bohatera” zostały już wystawione w Bazarku dla bohatera. Zachęcam do wchodzenia na tę stronę.
  • Otrzymaliśmy podziękowanie od fundacji Kapucyni i misje za udział i wpłatę   491 zł  w akcji "Pączek dla Afryki"
  • Kochani  zachęcam. Zbierajcie zakrętki. Wspomożecie w ten sposób rehabilitację niepełnosprawnych!!!

Wolontariat informacja [PDF]

Twoje 350 zł już pomaga [PDF]